Hakkımızda

Sonbahar Kuru Temizleme Ve Halı Yıkama

Her zaman için hedefimiz müşteri memnuniyetidir.

sonbahar-kuru-temizleme-hakkimizda

Sonbahar kuru temizleme

Adana Kuru Temizleme, Seyhan Kuru Temizleme , Çukurova Kuru Temizleme , Yüreğir Kuru Temizleme , Sarıçam Kuru Temizleme semtlerine çalışma şeklimiz mevcuttur.

En son teknolojiyi kullanarak verdiğimiz hizmetle müşteri memnuniyetini sağlamak en temel ilkemizdir. Adana Halı yıkama, Adana kuru temizleme işlemleri, terzi tadilatı, Adana koltuk yıkama, Adana perde ve stor perde temizleme, Adana perde ve stor perde yıkama işlerinde kaliteyi Adana da yaşatıyoruz.

Yeni yapılan ve şuan inşaatı bitmiş olan Halı yıkama fabrikamızda son model teknoloji kullanılarak profesyonel bir ekip ile sizlere hizmet vermektedir.

Sonbahar Temizlik Hizmetleri

Ufak bir halı yıkama merkezinde başladığımız işlerimizi yaptığımız işin kalitesi ve ekonomik olması sebebi ile hak ettiğimizi düşündüğümüz yere gelmiş bulunmaktayız.

VİZYONUMUZ

Kaliteden ödün vermeden müşteri beklentilerinin üstüne çıkarak, müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak ve çalışanlarımızın tatmin ve memnuniyetini sağlayarak sektörümüze öncülük etmektir.

MİSYONUMUZ

Yüksek standartlı, kaliteli hizmet, kaliteli ürün kullanarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmaktır, Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak, İnsanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmektir.

POLİTİKAMIZ

Müşteri beklentilerini her defasında, zamanında ve tam olarak karşılamak; çevreye saygılı, estetik ve fonksiyonel açıdan müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayacak hizmeti sunmaktır.

HEMEN RANDEVUNUZU ALINIZ

Sonbahar Kuru Temizleme , Adana Stor Perde Yıkama , Adana Perde Yıkama , Adana Yorgan Yıkama

Randevu ve detaylı bilgi için 0 545 133 04 80  numaradan bizlere ulaşa bilirsiniz.