BLOG

Adana Stor Perde Yıkama

Adana Stor Perde Yıkama

Şubat 29, 2016
Adana Stor Perde Yıkama için yorumlar kapalı

Adana Store Perde Temizleme
Adana Stor Perde Ve Zebra Perde Yıkama Adana Sonbahar kuru temizleme firmamızda stor perde ve zebra perdeleriniz titizlikle yıkanır. Stor perde yıkama stor perdeler son yıllarda hanımlar tarafından çok tercih edilse de pek çok modeli oldukça zor yıkanmaktadır. Evde stor perde yıkama bu denli zor olunca insanlar bu konuda profesyonel destek almayı tercih etmektedir. Bilineceği […]

Adana Stor Perde Ve Zebra Perde Yıkama
Adana Sonbahar kuru temizleme firmamızda stor perde ve zebra perdeleriniz titizlikle yıkanır.
Stor perde yıkama stor perdeler son yıllarda hanımlar tarafından çok tercih edilse de pek çok modeli oldukça zor yıkanmaktadır. Evde stor perde yıkama bu denli zor olunca insanlar bu konuda profesyonel destek almayı tercih etmektedir. Bilineceği üzere stor perde yıkanmadan evvel kendisi kadar bir alana kırıştırılmadan serilmelidir. Oysa bu oldukça zahmetli bir iştir. Ardından kullanılacak su ılık olmalıdır ancak ılık suyla yapılan temizlikler sağlıklı olmamaktadır. Oysa endüstriyel olarak yıkama hizmeti sunan bir çok firma stor perde yıkama makinası ile perdelerinizi yıkayarak ilk günkü temiz görünümüne geri kavuşturmaktadır. Bu makinaların pek çoğu perdenizi koyduktan tam otomatik bir şekilde yıkama işlemi bitene kadar el veya havayla temas ettirmemektedir. Kırk beş dereceye kadar çıkan sıcaklıklarda perdenin dokularına zarar vermeden işlem yapmaktadır.
Adana Stor Perde Yıkama Ve Adana Zebra Perde Yıkama
Ürünlerimiz Adana Sonbahar Halı Yıkama Fabrikamızda ürünlerinize zarar gelmeden gözle görülen ve görülmeyen tüm lekeleri çıkartıyor.İlk gün alınmış gibi temizliğine titizlikle yaklaşan profesyonel ekimiz bugüne kadar tüm stor perde ve zebra perde yıkama da başarılı olmuştur.

Stor Perde ve Zebra Perde Yıkama işlemleri için bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi ve randevunuzu alabilirsiniz.