BLOG

Adana Koltuk Yıkama

Adana Koltuk Yıkama

Adana Koltuk Yıkama
Adana Koltuk Yıkama Sonbahar Kuru Temizleme Ve Halı Yıkama Sonbahar kuru temizleme ve halı yıkama , Ufak bir halı yıkama merkezinde başladığımız işlerimizi yaptığımız işin kalitesi ve ekonomik olması sebebi ile hak ettiğimizi düşündüğümüz yere gelmiş bulunmaktayız. Sonbahar Kuru Temizleme Ve Halı Yıkama Hizmetleri Sonbahar Kuru Temizleme Ve Halı Yıkama Adana , Seyhan , Çukurova […]

 

Adana Koltuk Yıkama
Sonbahar Kuru Temizleme Ve Halı Yıkama
Sonbahar kuru temizleme ve halı yıkama , Ufak bir halı yıkama merkezinde başladığımız işlerimizi yaptığımız işin kalitesi ve ekonomik olması sebebi ile hak ettiğimizi düşündüğümüz yere gelmiş bulunmaktayız.

Sonbahar Kuru Temizleme Ve Halı Yıkama Hizmetleri
Sonbahar Kuru Temizleme Ve Halı Yıkama Adana , Seyhan , Çukurova , Yüreğir , Sarıçam semtlerde bayilikler şeklinde de ayrıca çalışma şeklimiz mevcuttur. Bayilerimiz ile son teknolojiyi kullanarak verdiğimiz hizmetle müşteri memnuniyetini sağlamak en temel ilkemizdir. Adana Halı yıkama, kuru temizleme işlemleri, terzi tadilatı, koltuk yıkama, perde ve stor perde temizleme, perde ve stor perde yıkama işlerinde kaliteyi Adana da yaşatıyoruz.

Sonbahar Kuru Temizleme Ve Halı Yıkama Teknoloji
Yeni yapılan ve şuan inşaatı bitmiş olan Halı yıkama fabrikamızda son model teknoloji kullanılarak profesyonel bir ekip ile sizlere hizmet vermektedir.

Sonbahar Kuru Temizleme Ve Halı Yıkama Fabrikasın da kullanılan tüm ürünler yeni nesil teknoloji ile donatılmış aynı zaman da profesyonel ekibi ile sizlere her zaman mükemmel hizmeti sunmaktadır.

Sonbahar Kuru Temizleme
işlemleri son zamanlarda popüler hale gelmiş özel ve son model makinalarda elbiselerinizin su değmeden çeşitli işlemlerden geçmesi ile temizlendikten sonra ütülenerek size teslim edilme işlemidir.İşlemlere gelen ürünlerin ipliklerine boya ve yapıldıkları malzemelerine göre sınıflandırılarak başlanılır ,eğer leke varsa kıyafetlerde çeşitli kimyasallar kullanılarak ön leke çıkarma işlemleri yapılır sonrasında çamaşır makinası ve çamaşır kurutma makinasının karışımı olan bir makine içine kıyafetler yerleştirilerek temizleme işlemi yapılır.

Sonbahar Halı Yıkama
Sonbahar Halı Yıkama Rulo halinde halılarınızı ev ve ofislerinize kadar gelerek kapıdan teslim alan firmamız, sunduğu kapsamlı temizlik işlemleri ile uğraşmadan ve güvenilir bir şekilde tüm halılarınızın tertemiz hale gelmesini sağlıyor. Sonbahar halı yıkamayı tercih ederek, temizlemek için saatlerce zaman ve yoğun bir efor harcanmasına rağmen, istediğiniz sonucu asla alamadığınız halılarınızı zahmetsizce ve gönül rahatlığı ile temizletebilirsiniz. Kapıdan rulo şeklinde teslim alınan halılarınız; tesislerimizde uzman personeller tarafından büyük bir titizlikle ve özenle, özel sanayi tipi makinalar yardımıyla temizlenme ve temizlik sonrasında yine özel kurutma cihazlarıyla hızla kurutularak sizlere tertemiz bir biçimde teslim edilmektedir. Temizlenen halılarınız teslim ettiğiniz şekilde rulo yapılmış ve paketlenmiş olarak kapınıza kadar getirilmektedir. Bu sayede sizlerde gönül rahatlığıyla temiz halılarınıza kavuşmanın mutluluğunu yaşamış olursunuz.

Özel halı yıkama hizmetinde bir dizi teknikler kullanılır. Değerli ve kıymetli halılarınızın yıkama işlemleri fabrikamızda güvenilir bir biçimde yapılmaktadır. Daha önce bilinçsizce yıkanan yada diğer halı yıkama fabrikalarının bozduğu, renklerinin soldurduğu halılarınızı; yıkama işlemi sırasında tamir ve renkleriyle oynama tecrübesine sahibiz.

 

Kuru Temizleme Yeni Şubesi
Gürselpaşa Mah. Aliye İzzetbegoviç Bulv. Gold Plaza City Sitesi Altı No:1, 01200 Seyhan/Adana

İletişim Bilgileri
Gsm : 0 545 133 04 80